P: Samsung GX-10 in objektivi (FA 50 macro, Sigma, CZJ)

prodajmo, kupimo, zamenjajmo...

Moderator: TakumarKid

P: Samsung GX-10 in objektivi (FA 50 macro, Sigma, CZJ)

OdgovorNapisal/-a Stajnrajh » 27 jul 2016, 09:00

Prodam odlično ohranjen Samsung GX-10. Mašina je zunaj in znotraj zelo dobro ohranjena, tudi senzor sem že večkrat sam očistil - je zelo enostavno.

Število zaklopov je izredno nizko: 28158! Po tovarniških specifikacijah naj bi zaklop preživel preko 100.000 zaklopov.

Foto je super priložnost za vse, ki bi si želeli poceni vstopnico v svet Pentax in M42 objektivov. Predvsem za slednje je ta fotič super, ker zelo enostavno postavi čas zaklopa glede na odprtost zaslonke + senzor je stabiliziran in omogoča slikanje tudi v slabših svetlobnih pogojih z objektivi, ki nimajo stabilizacije.
Ima super CCD senzor, ki obarva slike s prav posebno toplino - barve so bile vedno njegova močnejša plat.

cena: 130 eur

Objektiv Pentax FA 50 2.8 macro - ohranjen 1a, vse štima, fotke ostre, moj najboljši objektiv - tudi na Sonyju nimam niti približno tako ostre zadeve + krasen bokeh! Mi ga je kar malo žal...

cena: 350 eur

Objektiv Sigma KII 70-210 4.5 macro - zelo lušen manualc, oster za velikim zoom razponom in macro povečavo. Na Pentaxu dela v vseh nastavitvah Tv, Av, itd. fokusiranje je pa ročno.

cena: 50 eur

Objektiv CZJ Flektogon 35 mm 2.8 - Bil je očiščen in podmazan pri Fotomehaniki v Ljubljani. Izredno oster in primeren za slikanje pokrajin, ljudi in macro motivov. Skratka vsestranska zadeva s prepoznavnimi Zeiss barvami in mikrokontrastom. Navoj je M42, objektiv je možno montirati s pomočjo adapterjev na skoraj vsak aparat. Adapter za M42 dodam za 10 eur (original Pentax).

cena: 110 eur


Cena kompleta:
150 eur (foto + sigma)
400 eur (foto + pentax)
450 eur (foto + Pentax + Sigma)
520 eur (foto + pentax + sigma + CZJ)

kontakt: nstajnrajh@gmail.com
Stajnrajh
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 26 jul 2016, 22:11

Vrni se na MALI OGLASI

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron