Pentax oprema

prodajmo, kupimo, zamenjajmo...

Moderator: TakumarKid

Pentax oprema

OdgovorNapisal/-a Barbarosa » 10 jun 2019, 12:15

Posto sam presao na Sony prodajem ostatak Pentax opreme , najbolje bi bilo u jednom paketu pa je tako i formirana cijena:
Pentax DA*16-50 2.8, ma sta testovi i zidovi od cigle rekli ovo je najbolji objektiv za Pentax APSC. Konvertovan na pogon fokusa kardanom, a ako neko zeli vratiti na SDM ima orginalni Lens.pls fajl. SDM je bio ispravan kad je objektiv konvertovan. Hood i poklopci orginal, nemam kutiju.
Tamron 10-24 kao nov, u kutiji orginal, hood i poklopci, kupljen u Besenicaru.
Sigma 17-70 2.8-4.5 , screwdrive fokus , prva verzija, backup objektiv, skoro nekoristen , u orginalnoj kutiji, hood i poklopci.
Vivitar 2x marco teleconverter sa A konktrolom blenede i mjerenjem, fokus helicoid za macro tako da bilo koji 50mm pravi 100mm 1:1 macro, a macro objektivima daje mogucnos preko 1:! fokusiranja, orginal pakovanje i oprema, nije mi jasno kako ovaj komad opreme nije popularniji , ja sam sa njim i DA*55 odlicne macro snimke pravio.
Pentax autoextension tube 50mm, orginalno pakovanje.
Metz AF 48 kao nov kupljen kod besenicara, nema difuzor za ultrawide, ostalo sve kao novo, skoro nekoristen.
Pentax FGZ 540 za dijelova , nesipravan , nesto s elekronikom naopako.

Isporuka i preuzimanje u Ljubljani, Cijena ovako sve ukupno 650€ placanje pri preuzimanju.
Barbarosa
 
Prispevkov: 95
Pridružen: 13 jun 2009, 16:26

Vrni se na MALI OGLASI

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron