VRHNIŠKI PIRH - fotografska razstava

razstave, predavanja, natečaji in ostali fotografski dogodki

Moderator: TakumarKid

VRHNIŠKI PIRH - fotografska razstava

OdgovorNapisal/-a joc » 18 mar 2016, 08:23

[url]Slika[/url]
"Majhne stvari postanejo velike takrat, ko jih pogledamo z drugega zornega kota"


http://www.pristavec.si
joc
 
Prispevkov: 520
Pridružen: 14 jul 2009, 16:49
Kraj: Borovnica

Re: VRHNIŠKI PIRH - fotografska razstava

OdgovorNapisal/-a AVivod » 21 mar 2016, 13:36

Bravo Joc, čestitke za razstavo. Konkreten doprinos v nasprotju z ostalimi več ali manj neproduktivnimi temami na tem forumu. Pridem v četrtek, ker imam v sredo ta dolg šiht, pa mi ne bo zneslo.
AVivod
 
Prispevkov: 846
Pridružen: 04 maj 2009, 06:55

Re: VRHNIŠKI PIRH - fotografska razstava

OdgovorNapisal/-a AVivod » 08 apr 2016, 08:25

Z nekaj zamude, ker je vedno nekaj prišlo vmes, sem si včeraj ogledal razstavo, ki me je prijetno presenetila. Istočasno sva z Jocem malo pokramljala, tako da je bil prav prijeten večer. Poleg lepih fotografij je fascinantno, da je v enem jajčku tudi do 2500 lukenj in da jih je mojster luknjal na pamet brez šablone.
Res škoda, da si noben član tega portala razstave ni ogledal, ker si to vsekakor zasluži. Izkoristite priložnost za ogled še v ponedeljek in četrtek.
AVivod
 
Prispevkov: 846
Pridružen: 04 maj 2009, 06:55

Re: VRHNIŠKI PIRH - fotografska razstava

OdgovorNapisal/-a joc » 14 apr 2016, 21:48

Danes smo imeli zaključek oz. zadnji dan razstave. Razstavo si je ogledalo res veliko ljudi in tudi odzivi so bili več kot dobri.
Andrej, tebi in adminu tega foruma hvala za obisk in prijeten klepet.
Še en popravek: pirh z največ izvrtanimi luknjicami je tisti ki jih ima 24.000 (štiriindvajset tisoč). Res neverjetno !

L.p.
Joc
"Majhne stvari postanejo velike takrat, ko jih pogledamo z drugega zornega kota"


http://www.pristavec.si
joc
 
Prispevkov: 520
Pridružen: 14 jul 2009, 16:49
Kraj: Borovnica


Vrni se na Dogodki

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron